elitegitim.com Sitesi İnsanlara Bilgi Almak İstedikleri Konu Hakkında Özgün ve Güncel Olarak Bilgi Vermeye Çalışan Başvuru ve Bilgi Kaynağıdır.

Elitegitim.com  sitesinde  yazı/makale göndermek isterseniz moonstarwe@hotmail.com adresine yazınızı; -varsa konu ile ilgili bir fotoğrafı-  gönderin biz yayınlayalım.

elitegitim.com’e reklam vermek,  içerik ortaklığı yapmak yada bu web sitesini satın almak isterseniz moonstarwe@hotmail.com  adresine bir mail atmanız yeterli. Biz boş zamanımız olunca size dönüş yapacağız. 

Her Hakkı Saklıdır

İşbu web sitesinin tüm sayfalarında bulunan herhangi bir materyalin size ait olduğunu düşünüyorsanız lütfen ilgili materyali kaldırmamız için (gerekçeniz ve talebinizle birlikte) moonstarwe@hotmail.com adresimize mail atınız. En kısa sürede ilgili materyali/öğeyi kaldıracağımızı taahhüt ediyoruz. Mail adresimize telif hakkından doğabilecek haklarla ilgili mail atılmadığı sürece hiç bir kişi, kurum veya kuruluş hak iddiası ile ilgili bir talepte bulunamaz.  Web sitemizde bulunan -kısmen veya tamamen- materyal, yazı ve görsel öğeler google’de aratma sonucunda birden çok web sitesinde bulunan dökümanlardır.

Bu web sitesinin içeriğine ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları elitegitim.com’a aittir.

Muafiyet

elitegitim.com bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer tüm beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir.

elitegitim.com ticari bir web sitesi değildir.Para kazanıp zengin olma amacı taşımamaktadır.

Bu çerçevede,elitegitim.com iş bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir.elitegitim.com dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir.

elitegitim.com web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.