Sorunsuz Kablosuz Bağlantı Nasıl Yapılır

TP-Link RE450 Sıra dışı menzil genişletici
TP-Link RE450’nin görüntüsü ve şık tasarımıyla biz nedir-nedir.com ailesinden tam not aldı.Cihazın büyüklüğü bizce önemli değil güzel tasarlanmış. Buda cihazın bir eksikliğidir demek yanlış olur.
Bizim için önemli olan cihazın işlevselliğidir. TP-Link RE450, üç antenden oluşuyor. Bunlardan ikisine sağ ve sol kenarında açılan kollarla yer veren cihaz, üçüncü anten üst tafafta gizlenmiş bir şekilde. TPLink RE450, kolay çalışmasıyla tercih edilebilir. Üzerindeki RE Button’a bastıktan sonra modemdeki WPS butonuna basıyoruz.Cihaz ve modem eşlemesi yapılıyor. Ağınızda TP-Link Extender 4,5 GHz ve 5 GHz gibi iki farklı şekilde beliren RE450, ağınıza bağlandığınız aynı şifre üzerinden hemen bağlanmanıza olanak tanıyor. Çift bant desteği gösteren cihaz, hem 2,4 GHz hem 5 GHz bantlarda çalışıyor. İki frekansta toplam 1750 Mbps hız sağlayan cihaz, ayrı ayrı olaraksa, 2,4 GHz’de 450 Mbps, 5GHz’de
1300 Mbps’lik performans sağlıyor. Bu nedenle bu cihazı tercih edecek kullanıcıların, internet bağlantısı ve  yüksek bant genişliğini tercih edenler için ideal.Online oyun oynayan, yayın yapan ve HD video akışını oturma odasındaki 4K televizyona iletmek isteyen kullanıcılar, TP-Link RE450 ile mutlu olabilirler.
TP-Link-RE450-kablosuz-baglanti