Özge Yağız Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Özge Yağız Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?,Özge Yağız Kimdir?, Özge Yağız Nereli?,Özge Yağız Kaç Yaşında?,Özge Yağız Boyu,Özge Yağız Kilosu,Özge Yağızın Burcu Nedir?

Özge Yağız Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanan Adını Sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, daha sonra Kanal 7 ekranlarında yayınlanmış olan Yemin dizisinde başrol karakteri Reyhan’a hayat vermiştir. Şu anda ise Star TV’de yayınlanan Sol Yanım adlı dizisinin oyuncu kadrosunda başrol olarak kendine yer buldu.

Televizyon kariyerine 2016 yılında adını sen koy dizisindeki Zeliha rolüyle yardımcı oyuncu olarak başladı.Ardından 2019 yılında yemin dizisinde Reyhan Turhan rolüyle başrol oyuncusu olarak devam etti,2020 yılında ise sol yanım dizisinde Serra karakteriyle başrol oyuncusu olarak devam etmektedir.

Özge Yağız 1.69 metre boyunda52 kilo ağırlığında ve Koç burcudur.

Sol Yanım’ın Serra’sı Özge Yağız ve sevgilisi Gökberk Demirci evleniyor… Kanal 7’de ekrana gelen Yemin dizisinde başrolü paylaşan Özge Yağız ve Gökberk Demirci çiftinin dizi aşkı gerçek olmuş ve ikili bir süredir mutlu bir birliktelik sürdürüyordu.

Özge Yağız’ın gerçek instagram hesabı https://www.instagram.com/ozgeyagizz/

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir