Nur Bozar Kimdir? Kaç Yaşında Evli mi?

Nur Bozar Hakkında Bilgi, Nur Bozar Kimdir?, Nur Bozar Biyografi, Nur Bozarın Hayatı, Nur Bozar Hakkında Bilinmeyenler, Nur Bozar’ın Hayat Hikayesi, Nur Bozar’ın Özel Hayatı, Nur Bozar Resimleri, Nur Bozar Evli Mi?, Nur Bozar Kaç Yaşında, Nur Bozar Hakkında Her Şey, Bu Tarz Benim Yarışmacısı Nur Bozar Kimdir?, Bu Tarz Benim Nur Bozar Kimdir?, Nur Bozar Hangi Klipte Oynadı, Nur Bozar Neden Elendi?

Nur Bozar Kimdir? Kaç Yaşında Evli mi?

BU TARZ BENİM YARIŞMACISI NUR BOZAR

Show Tv ekranlarında başlayan ve her gün yayınlanan program izleyiciden büyük ilgi görüyor. Moda ikonu olan jürilerin yorumu ile izleyicide programdan bir şeyler öğrenmeye çalışırken programda yaşanan olaylarda izleyiciden büyük ilgi görüyor. Yarışmada yaşanan olaylar izleyiciyi ekranlara kitlerken yarışmacılar arasında da gergin anlar yaşanıyor. Güzelliği ve fiziği ile dikkat çeken Nur Bozar yarışmacı arkadaşları tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyor. Yarışmacı arkadaşlarından büyük eleştiriler alan Nur Bozar hali tavrı ve efendiliği ile izleyiciden olumlu tepkiler alıyor.

NUR BOZAR KİMDİR?

1990 İstanbul doğumlu olan Nur Bozar, 2012 Miss Model Of Turkey yarışmasında basın güzeli olarak seçilmiştir. Türkan Şoray’a benzerliği ile dikkat çeken Nur Bozar yarışmada arkadaşalrı tarafından ağır eleştirilere mağruz kalmasına rağmen halk tarafından çok sevildi. Yarışmacıların üzerine gelmesi Nur Bozar’ın halk tarafından madur yarışmacı olarak tanınmasını ve sevilmesini sağladı. Nur Bozar 18 yaşında Babutsa’nın yanayım klibinde dansçı kız olarak oynadı.

NUR BOZAR RESİMLERİ

nur bozar

nur bozar2

nur bozar3

bu tarz benim nur bozar

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir