LUKAS LEİVA KİMDİR?

Transferin bitmesine günler kala dün gece canlı yayında eski Beşiktaş menajeri ve Beşiktaşlı Sinan Engin canlı yayında Beyaz TV.’deki programda Beşiktaş ile ilgili transfer haberlerini ardı ardına adeta bomba etkisi yaratacak gibi sıraladı ve Sinan Engin ”teknik direkdör Şenol GÜNEŞ eğer isterse Beşiktaş dünyaca ünlü kaleci vitor valdes’i de alır”

Beşiktaşın ciddi bir şekilde Liverpool takımının orta sahasında görev yapan Lukas Leiva ile ilgilendiğini söyledi ve Gökhan inler ile Ozan Tufan’ın başka takımlara transfer olmasının ardından Beşiktaşın Lukas Leiva ile görüşmelere başladığını büyük bir olasılıkla 18 Ağustos 2015 Salı günü ile 19 Ağustos Çarşamba 2015 tarihlerinde bu transferin biteceğini iddia etti. Şimdiden Beşiktaşa Lukas Leiva hayırlı olsun.

LUKAS LEİVA KİMDİR?

Futbol camiasında genellikle ilk adı olan Lukas ile tanınır 9 ocak 1987 (28 yaşında) doğumlu olan yıldız oyuncu orta sahada defansif olarak görev yapıyor ve takımın yükünü çekiyor. 2005 yılında Brezilyanın Gremio takımında profesyonel futbol hayatına başlayan Leiva 2007 yılında Liverpool’a transfer olmuş ve Liverpool’un değişmez oyuncuları arasına girmeyi başarmış bir oyuncu.