Louis Schaub Kimdir

Louis Schaub Kimdir?,Louis Schaub Hakkında Bilgilendirme,Louis Schaub Futbol Hayatı,Louis Schaub Hangi Takımda Oynuyor,Louis Schaub

Louis Schaub Kimdir?

Trabzonspor bu sezon Avrupa maçlarında Rapid Wien’in sırtlayan Louis Schaubı almanın peşinde, Fırtına bu sezon yaptığı transferler ile ses getirirken henüz 20 yaşında olan Louis Schaubı kadrusuna katarak hem ortasahayı ofansif anlamda güçlendirmeyi hem de geleceğe yatırım yapmayı hedefliyor.

Louis Schaub Kimdir
Louis Schaub Kimdir

Trabzonsporun sportif direktörü Süleyman Hurmanın ”Oyuncunun Sözleşmesinde yer alan 1 Milyon Euroya serbest kalır” maddesini kullanarak transferi bitirmeyi amaçlıyor.

Bu sene Şampiyonlar ligi 3. eleme turunda Ajax ile eşleşen R.Wien Louis Schaubın attığı 2 gol ile Hollandanın dev kulübü olan AJAX takımını saf dışı bırakıp temsilcimiz Fenerbahçeyi eleyen Lucescunun takımı Shaktar Donetse Şampiyonlar ligi play ofunda kendi sahasında 1-0 yenilip deplesmanda Louis Schaubın attığı gol ile 2-2 berabere kalarak elenmişti. Ofansif anlamda Trabzonspor orta sahasına çok şey katacak olan Louis Schaubı transfer edip hedefleri bu sezon büyük olan Trabzonspor ortasahasını bol alternatifli duruma getirmek.

Bazı kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre Louis Schaub transferi 2-3 gün içinde netleşecek. Trabzonspor’a hayırlı olsun.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir