İphone 7 Özellikleri ve Fiyatı Ne Olacak Piyasaya Ne Zaman Çıkacak?
İphone 7 Kamera Sistemi
Apple iPhone 7 Plus sürümü üzerinde çalışıyor. Apple 12 megapiksel çift lensli kamera sistemini İsrailli kamera şirketinden  satın alarak teknolojisini geliştirme yönünde. Linx Görüntüleme sistemi ile kamera görüntüsünü bir üst sınıra taşımıştır. Böylece IPhone 7 Plus Görüntü kalitesi büyük ölçüde geliştirilmiştir. iPhone 7  ile çekilen fotoğraflar ile  daha sağlam fotoğraf kalitesi yüksek  DSLR fotoğraf makineleri ile çekilen fotoğraflar  arasındaki fark kapanmaktadır.Bunuda  çift objektifli sistemi tanıtımıyla yapmaktadır.

iPhone-7-Dual-Camera

Linx teknoloji sistemi özelliği ile farklı odak uzaklığına sahip iki lens kullanımı yoluyla uygulanan 2-3x optik zoom yetenekleri ile görüntüyü doğru seçecek, iPhone 7 Plus çeşitli potansiyel avantajlar sunmaktadır. Çift objektif kamera sistemi ile, çekilen görüntülerin özellikle düşük ışık koşullarında daha ayrıntılı resimler çekilebileceği malumdur.

Linx sitemi ile görüntüleri 3 Boyutlu çekebilecektir.Linx teknolojisi ile iPhone 7 nin birleşiminden nasıl bir teknoloji yakalanılabileceği daha net görülebilecektir.
iPhone 7 kamera gelince, iyileştirmeler sokulabilir ne hiçbir kelime var. iPhone 7 Plus görüntü kalitesinde önemli kazanımlar görmek için ayarlı ise, bunun bir çift objektifli sistemi dışında uygulansa dahi, aynı zamanda belirgin bir iyileşme göreceksiniz iPhone 7 nedenle duruyor.
Veri deposu

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo başka tahminlerine göre, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus RAM farklı miktarlarda olabilir . Büyük 5,5 inç iPhone 7 3GB RAM ile gelebilir iken küçük 4.7-inç iPhone 7, 2GB RAM ile gelebilir.
Depolama alanı

Depolama alanı da iPhone 7 ve iPhone 7 Plus arasındaki bir farklılaştırıcı faktör olabilir. Bir doğrulanmamış söylenti büyük iPhone 7 Plus iPhone 7. 256GB ile kullanılabilir olmaz bir high-end 256GB depolama seçeneği içerebilir anlaşılacağı bir kapasite Apple’ın mevcut iOS cihazlarda herhangi sunulan, bu yüzden Apple böyle bir yüksek kapasiteli iPhone getirecek olmadığı konusunda sorgulanabilir değildir. söylenti iki cihaz için kullanılabilir olacaktır diğer depolama kademelerin bir söz içermiyordu.

Kablosuz şarj etme
Yıldırım liman müzik çalma için kullanılan ile, kablosuz şarj hakkında bazı spekülasyonlara yol açtı kulaklık takılı iken iPhone 7, şarj etmek için bir yolu yoktur olacaktır. Bir rivayete göre, Apple araştırmaktadır kablosuz şarj teknolojisi potansiyel iPhone 7 dahil edilebilir.
Apple iPhone 7 kablosuz şarj bakarak söyleniyor olsa da, özellik bitmiş ürün haline yapacak hiçbir garantisi yoktur. Apple kablosuz şarj uygulamak için kullanabileceğiniz ne yöntem de açık değildir.
iphone_7