Flipboard Nedir? Flipboard Ne İşe Yarar?

Flipboard, Flipboard hakkında bilgi, Flipboard ile ilgili bilgi, Flipboard nasıl indirilir, Flipboard nasıl kurulur, Flipboard ne işe yarar

Flipboard Nedir? Flipboard Ne İşe Yarar?

Flipboard: Flipboard uygulaması kullanıcılarına büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Flipboard üzerinden facebook ve twitter hesaplarına giriş yapılmaktadır bu sayede facebook ve twitter hesaplan üzerindeki değişiklikleri, yorumları ve paylaşımları tek bir pencereden görmek mümkün olmaktadır.

Kullanıcılar flipboard uygulamasını indirdikten sonra ilgili oldukları alanları seçerek veya istedikleri siteleri(RSS) ekleyerek burada çıkacak haberleri veya yeni konuları bir pencere üzerinden dijital bir dergi gibi okuyabilmektedirler. Kullanıcılar bu haberleri paylaşabilmekte ve haberlere yorum yapabilmektedirler. Flipboard haberleri ve yeni konuları yayınlandıkları anda güncel bir şekilde kullanıcılarına sunmaktadır. Flipboard görselliği ve interneti kişiselleştirebilmesiyle diğer uygulamalardan farklı olmaktadır.

Flipboard uygulamasını kullanmak için ücretsiz olarak uygulamayı indirmeye ve ücretsiz olarak üye olmaya gerek duyulmaktadır. Flipboard şu an için sadece iPad ve iPhone’ da çalışmaktadır.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir