begüm topçunun hayatı

Fox tv ekranlarının rekor dizisi olan Deniz Yıldızı dizisinde Banu olarak tanıdığımız Begüm Topçu Kimdir diye merak edenler için bir araştırma yaptım ve aynı zamanda Begüm Topçu’nun dizideki resimleri ve diğer resimlerine ulaştım.

Begüm Topçu Hayatı:
Begüm Topçu Ankara’da 1985 yılında doğmuştur.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü 2007 yılında bitirdi.Bu okul yıllarında bir çok tiyatro oyunlarında görev aldı.Yönetmenliğini Sabri Özmener’in yaptığı ve Haldun Taner’in yazdığı “Keşanlı Ali Destanı”’ adlı oyunda görev almıştır.
Mezun olduktan sonra;
Cafe Tiyatro’da Yönetmenliğini Cantuğ Turay’la birlikte yaptığı, Ferenc Karinty’in yazdığı “Peynirli Yumurta” adlı oyunda ve 2007-2008 sezonunda Ankara Ekin tiyatrosu’nda “Jön Kurt” adlı çocuk oyununda görev aldı.

begüm topçunun hayatı için 2 cevap

  • merve dilan demir der ki:

    deniz yıldızı dizisinde çok başarılı bir oyuncu oldugunu düşünüyorum banu rolü çok yakışmış banu yani begüm topçu dizide çok ama çok başarılı bir rol begüme bu kadar çok yakışamaz tebrik ediyorum

  • leyla der ki:

    begüm ablacım seni çok seviyorum dizilerini zevkle izliyorum çok güzelsin ayrıca hamilelik çok yakışıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ödev Ödev nedir